تلفن : ۰۲۱-۸۸۹۳۲۳۲۳
فکس: ۰۲۱-۸۸۹۱۳۷۶۶
آدرس ایمیل: binesh.azmoon@gmail.com

برنامه کلاس ها

موسسه آموزش عالی آزاد بینش با سابقه درخشان چندین ساله در خصوص دوره آمادگی کنکور مقاطع ارشد و دکتری و نیز حضور جمعی از اساتید برجسته در هر رشته و شهریه مناسب دانشجویی، شرایط ایده آلـی را جهت ارتقای سطح دانش آکادمیک داوطلبان و راهیابی موفق آنان به مدارج بالاتر دانشگاهی فراهم نموده است. به تحقیق موسسه بینش تمامی نیازهای داوطلبان را در زمینه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری به گونه ای رفع نموده که داوطلب به دور از هرگونه سر در گمی، مسیر درست خویش را انتخاب نماید.

مزیت های ثبت نام در موسسه آموزش عالی آزاد بینش:

1- برگزاری همایش های تخصصی در هر رشته:

موسسه بینش هر ساله قبل از شروع کلاسها به منظور ارتقاء سطح آگاهی متقاضیان در رابطه با کنکور ارشد، مجری برگزاری همایش های تخصصی با حضور اساتید دپارتمان و همچنین مدیر گروه و رتبه های برتر سال های گذشته است.

این همایش ها مسلما نقش مؤثری در خصوص ارائه برنامه ای به روز( با توجه به آخرین تغییرات سازمان سنجش) دارد.

2- برگزاری جلسات مشاوره تخصصی فردی و برنامه ریزی رایگان توسط مدیر گروه رشته و همچنین رتبه های برتر:

اولین گام برای برنامه ریزی در کنکور، مشاوره و استفاده از تجربیات افراد موفق در این زمینه می باشد.

هدف از برگزاری جلسات مشاورۀ رایگان، ارائه مطالب صحیح و هدایت و پشتیبانی داوطلبان است. تجربه نشان داده که عدم آگهی صحیح داوطلبان و در پی آن عدم استفاده از منابع اصلی، متاسفانه گمراهی داوطلب و در نهایت با وجود سعی و تلاش بسیار عدم نتیجه قبولی متقاضی را در بر خواهد داشت.

3- برگزاری کلاس هاس آموزشی انحصاری ویژه درس و تست با حضور اساتید برجسته و بنام:

دومین گام بعد از یک مشاوره تخصصی، برنامه ریزی در جهت رفع مشکلات پایه ای و درسی می باشد. اساتید برجسته هر گروه با تلاش بسیار و ارائه برنامه ریزی منسجم در این سالها سهم بسزایی را در موفقیت داوطلبان داشته اند. لازم به ذکر است که موسسه بینش بهترین و مجرب ترین کادر تخصصی اساتید را به داوطلبان معرفی می کند تا متقاضیان عزیز نتایج مطلوب تری را بدست آورند.

4- برگزاری کلاس هاس انحصاری ویژه نکته و تست بمنظور تکمیل کلاس های آموزشی:

گام بعدی بعد از یادگیری مطالب درسی، مهارت و مدیریت زمان در تست زنی است. با توجه به تستی بودن سوالات کنکور،داوطلبان باید بعد از مرحلۀ یادگیری، برنامه ریزی لازم در خصوص تمرین و تست زنی را نیز آموزش ببینند تا با مهارت در این مرحله و سنجش خود، به این امر مهم دست پیدا کنند.

موسسه آموزش عالی آزاد بینش که مجری برگزاری کلاسهای نکته و تست به صورت ویژه و انحصاری است، تسهیلاتی را در زمینه ثبت نام برای داوطلبان کلاسهای آموزشی دارد.

5- برگزاری آزمون های طبقه بندی شده و جامع کشوری:

بی شک با سنجش مطالب آموخته شده می توان گامی فراتر گذاشت و به دنبال آن به رفع اشکالات درسی و در نهایت ضعف برنامه ریزی رسید. موسسه آموزش عالی آزاد بینش با سابقه درخشان در برگزاری آزمون و جامعه آماری کشوری نامی مورد اطمینان برای خود بدست آورده است. لازم به ذکر است که این آزمون ها همراه با خدمات رایگان منحصر به فرد می باشد که به شرح ذیل عنوان می گردد:

- دفتر برنامه ریزی آزمون

- مشاوره تخصص توسط رتبه های برتر و پشتیبانی گروه تا زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

- برگزاری کلاس های رفع اشکال بعد از آزمون

- ارائه کارنامه کشوری در روز آزمون

6- توزیع جزوات آموزشی به سراسر کشور:

بسیاری از داوطلبان به دلیل پاره ای از مشکلات ( بعد مسافت،عدم اسکان و ...) حضور در کلاس برایشان غیرممکن است. گرچه مشاوران و متخصصان بینش بر این باورند که برای آموزش و یادگیری مؤثرترین راه، آموزش حضوری است، ولیکن به دلیل شرایط نامطلوب این عزیزان بر آن شدیم تا با ارائۀ جزوات آموزشی این گروه از داوطلبان را نیز پشتیبانی کنیم.  برای پیشبرد این اهداف با دعوت از کادر تخصصی مجرب به نشر مجموعه ای تخصصی اقدام نموده ایم که شامل شرح درس و نکات تستی می باشد.

7- برگزاری دوره جمع بندی یک ماهه قبل از کنکور:

عدم اعتما به نفس و استرس زیاد داوطلبان به خصوص در ماههای نزدیک به کنکور، مانع بازدهی بالا است.

موسسه آموزش عالی آزاد بینش با استفاده از پروژه جمع بندی در این زمان همراهی صمیمی و پشتوانه ای ویژه برای شما دوستان خواهد بود.

8- اطلاع رسانی از طریق اخبار سایت بینش با توجه به آخرین تغییرات سازمان سنجش به صورت مستند:

خدمات پس از کنکور موسسه آموزش عالی آزاد بینش:

- برگزاری جلسات مشاوره انتخاب شهر و گرایش با حضور اساتید( در زمان اعلام نتایج)

- انجام انتخاب شهر و گرایش اینترنتی به صورت رایگان

- مشاوره و رفع اشکال توسط اساتید

- همکاری با داوطلبان رتبه های برتر موسسه آموزش عالی آزاد بینش

- برگزاری اردوی تفریحی پس از برگزاری کنکور

آدرس موسسه: بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از خ زرتشت، سمت راست خیابان ولیعصر، کوچه پزشک پور، پلاک 12 - تلفن تماس: 88913767-021
کد پستی : 1594833714