تلفن : ۰۲۱-۸۸۹۳۲۳۲۳
فکس: ۰۲۱-۸۸۹۱۳۷۶۶
آدرس ایمیل: binesh.azmoon@gmail.com

راهنمای ثبت نام در آزمون های حضوری

 

مؤسسه آموزش عالی آزاد بینش

      نکته: لازمه ثبت نام در آزمون های موسسه بینش، پرداخت هزینه آزمون ها خواهد بود.

                                                                    

ثبت نام

1. پس از وارد شدن به پرتال موسسه به آدرس www.binesh.ac.ir، به صفحه ثبت نام آزمون ها/ ثبت نام آزمون های حضوری که لینک آن در صفحه اول پرتال- در  بالا و حاشیه صفحه می باشد، مراجعه نمائید.

لینک صفحه: http://binesh.ac.ir/pexam/register

2. در این صفحه فرم ثبت نام به صورت الکترونیکی در اختیار شما می باشد، مشخصات فردی، تحصیلی و در نهایت ثبت نام در مراحل آزمون را وارد نمائید. توجه داشته باشید که پر کردن فیلدهای * ستاره دار الزامی است! در صورتیکه پست الکترونیکی و شماره موبایل را وارد ننمائید، ثبت نام شما پذیرفته نخواهد شد. دلیل آن اینست که اطلاعات نام کاربری و کلمه عبور از طریق پست الکترونیک و سرویس پیامک "  "SMSبه اطلاع متقاضی خواهد رسید.

       لازم به ذکر است که در قسمت انتخاب آزمون ها، با اتنتخاب آزمون های مورد نظر، تعداد و قیمت کل آن نیز  به صورت خودکار محاسبه شده و در کادر روبرو نمایش داده خواهد شد.

3. در این مرحله اطلاعات ثبت شده توسط شما  نمایش داده می شوند که در صورت نیاز می توانید اطلاعات خود را تصحیح نموده و مجدد ارسال بفرمائید. در صورت اطمینان از صحت اطلاعات ثبت شده می توانید گزینۀ " تائید نهایی " را انتخاب نمائید.

4. در پایان مرحله ثبت نام ، بلافاصله ایمیلی حاوی شماره داوطلبی و رمز عبور برای ادامه مراحل ثبت نام و شرکت در آزمون دریافت خواهید نمود. همچنین این اطلاعات از طریق اس ام اس " پیامک"  به شماره موبایلی که بهنگام ثبت نام وارد نمودید، ارسال خواهد شد.

 

دریافت راهنمای تصویری

 


راهنمای جامع ثبت نام آزمونهای حضوری راهنمای ثبت نام در آزمون های حضوری
راهنمای پرداخت آنلاین هزینه ی آزمونهای حضوری راهنمای پرداخت اینترنتی
راهنمای ورود به کنترل پنل کاربری راهنمای اخذ نمایندگی در شهرستان ها
آدرس موسسه: بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از خ زرتشت، سمت راست خیابان ولیعصر، کوچه پزشک پور، پلاک 12 - تلفن تماس: 88913767-021
کد پستی : 1594833714