تلفن : ۰۲۱-۸۸۹۳۲۳۲۳
فکس: ۰۲۱-۸۸۹۱۳۷۶۶
آدرس ایمیل: binesh.azmoon@gmail.com

راهنمای پرداخت هزینه آزمونهای حضوری

 

راهنمای ثبت نام اینترنتی در آزمون های حضوری- پرداخت هزینه آزمون ها

مؤسسه آموزش عالی آزاد بینش

 

  نکته: لازمه ثبت نام در آزمون های موسسه بینش، پرداخت هزینه آزمون ها خواهد بود.

 

پرداخت آزمون:

1. پس از اتمام مراحل اول و دوم که شامل ثبت نام و ورود به پرتال بود، در این مرحله نسبت به پرداخت هزینه های شرکت در آزمون ها بر اساس تعداد آزمون های انتخابی در مرحله اول اقدام می نمائید.

2. برای پرداخت هزینه آزمون ها که توسط سیستم به طور خودکار محاسبه شده است، 3 گزینۀ انتخابـــی وجود دارد:

1.2.  پرداخت اینترنتی:به معنای پرداخت از طریق درگاه های اینترنتی بانک های عضو شتاب که با داشتن کارت بانکهای عضو شتاب که دارای کد 16 رقمی، رمز اینترنتی و کد دوم( CVV2) کد 3 رقمی درج شده بر روی و یا پشت کارت جهت دریافت رسید دیجیتالی می باشند، انجام می شود.

برای انجام پرداخت از طریق اینترنت، به کنترل پنل کاربری خود وارد شده و از قسمت پرداخت الکترونیک ، عملیات پرداخت اینترنتی را انجام دهید. برای اطلاع از نحوه پرداخت اینترنتی، به قسمت راهنمای پرداخت اینترنتی همین دفترچه راهنما ( صفحه 8 ) مراجعه نمائید.

2.2.  پرداخت الکترونیک/بانک: به معنای پرداخت از طریق حواله نقدی بانکی یا انتقال کارت به کارت می باشد. با داشتن کارت عابر بانک
 می توانید به دستگاه های خودپرداز ( ATM) مراجعه کرده و پس از انتقال مبلغ موردنظر رسید حواله را دریافت نموده، نام بانک و شماره پیگیری/ فیش را در قسمت موردنظر در  پنل کاربری وارد نمائید.

       توجه داشته باشید که در این نوع پرداخت دیگر نیازی به رمز اینترنتی ندارید. اطلاعات حساب و کارت مقصد در این قسمت مشخص شده است.

3.2.  پرداخت حضوری: به معنایمراجعه حضوری به موسسه بینش و پرداخت مبلغ موردنظر به صندوق و دریافت رسید پرداخت از مؤسسه می باشد. پس از دریافت رسید پرداخت، شماره رسید و تاریخ آن را در قسمت مربوطه در کنترل پنل خود وارد می نمائید.

 

در اینجا، عبارت در دست بررسی، به معنای کنترل صحت پرداخت هزینه آزمون ها توسط سیستم می باشد.

مشاهده راهنمای تصویری


راهنمای جامع ثبت نام آزمونهای حضوری راهنمای ثبت نام در آزمون های حضوری
راهنمای پرداخت آنلاین هزینه ی آزمونهای حضوری راهنمای پرداخت اینترنتی
راهنمای ورود به کنترل پنل کاربری راهنمای اخذ نمایندگی در شهرستان ها
آدرس موسسه: بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از خ زرتشت، سمت راست خیابان ولیعصر، کوچه پزشک پور، پلاک 12 - تلفن تماس: 88913767-021
کد پستی : 1594833714