تلفن : ۰۲۱-۸۸۹۳۲۳۲۳
فکس: ۰۲۱-۸۸۹۱۳۷۶۶
آدرس ایمیل: binesh.azmoon@gmail.com

راهنمای پرداخت اینترنتی

راهنمای پرداخت اینترنتی جهت  ثبت نام و شرکت  در آزمون های 8 مرحله ای

موسسه آموزش عالی آزاد بینش

  نکته: لازمه ثبت نام در آزمون های موسسه بینش، پرداخت هزینه آزمون ها خواهد بود.


1. پرداخت اینترنتی چیست؟

پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در ازای دریافت کالا یا خدمات گفته می شود، به عبارتی دیگر به پرداخت غیر حضوری یعنی بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت ، پرداخت اینترنتی یا Epaymentمی گویند. با این نوع پرداخت، خریدار با داشتن کارت بانکی می تواند از اینترنت خرید کرده و مبلغ موردنظر را  در همان زمان پرداخت نماید.

2. کارت های بانکی عضو شتاب:

  اگر کارت شما متعلق به یکی از بانکهای پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات و صنعت و معدن و مؤسسه مالی و اعتباری بنیاد می باشد ،  بانک شما قابلیت خرید گستردۀ اینترنتی را دارد. در صورت داشتن هر یک از کارت های فوق، جهت خرید اینترنتی، به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه کنید تا رمز اینترنتی را دریافت کنید. ممکن است از طریق دستگاههای ATMبانک خود نیز بتوانید رمز اینترنتی خود را بگیرید، مثل بانک ملت. می توانید قبل از مراجعه با روابط عمومی یا بخش بانکداری نوین بانک خود تماس بگیرید.

3. رمز اینترنتی چیست؟

شماره رمز اینترنتی، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATMوارد می نمائید متفاوت میباشد (البته به ندرت و در برخی بانکها ممکن است این دو رمز یکی باشد). رمز اینترنتی یکی از ملزومات خرید اینترنتی است و برای انجام خرید در اینترنت، به آن احتیاج دارید. جهت دریافت رمز اینترنتی به شعبه صادر کننده کارت خود مراجعه نموده و پس از تکمیل فرم بانکی رمز را دریافت نمائید. .

4. ویژگی های کارت های بانکی با قابلیت خرید اینترنتی

به طور کلی کارت های شتابی که قابلیت خرید اینترنتی دارند دارای ویژگی های ذیل می باشند:

  • شماره کارت 16 رقمی
  • شماره رمز اینترنتی
  • کد سه رقمیCVV2
  • تاریخ انقضای کارت( ماه و سال)

 

مشاهده راهنمای تصویری


راهنمای جامع ثبت نام آزمونهای حضوری راهنمای ثبت نام در آزمون های حضوری
راهنمای پرداخت آنلاین هزینه ی آزمونهای حضوری راهنمای پرداخت اینترنتی
راهنمای ورود به کنترل پنل کاربری راهنمای اخذ نمایندگی در شهرستان ها
آدرس موسسه: بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از خ زرتشت، سمت راست خیابان ولیعصر، کوچه پزشک پور، پلاک 12 - تلفن تماس: 88913767-021
کد پستی : 1594833714